HYUNDAI i30 kombi (FD) 2.0 CRDi - Tlumič pérování od 10/2008 do 6/2012, 1991 ccm, 100 kW, 136 hp, D4EA, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| délka 1 [mm] | 327 mm |
| Délka 2 [mm] | 489 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | KMH... |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | KMH... |
| montovaná strana | levá |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | KMH... |
| montovaná strana | pravá |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | KMH... |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0189 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0019 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0246 |
| párová čísla výrobku | MA-HY025 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0019 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0246 |
| párová čísla výrobku | MA-HY024 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0019 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0246 |
| párová čísla výrobku | MA-HY084 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0019 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0246 |
| párová čísla výrobku | MA-HY083 |
| párová čísla výrobku | MJHY083 |
| párová čísla výrobku | MM-HY083 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | KMH... |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní vidlice |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | KMH... |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 32307752 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 3330151 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní vidlice |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 37-14 640 0002 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 37-14 641 0002 |
| párová čísla výrobku | 37-26 623 0023 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní vidlice |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 28-14 740 0000 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SM0189 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Průměr v mm | 48 mm |
| délka 1 [mm] | 340 mm |
| Délka 2 [mm] | 488 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 20 mm |
Dostupnost