SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4x4 - Tlumič pérování od 11/2012 do 5/2015, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, CLHA, kombi
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 59 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | Scout |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Tlumič bez držáku vratné pružiny |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| délka 1 [mm] | 399 mm |
| Délka 2 [mm] | 625 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Tlumič bez držáku vratné pružiny |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
| délka 1 [mm] | 403 mm |
| Délka 2 [mm] | 632 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Tlumič bez držáku vratné pružiny |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
| pro PR-číslo | 0N4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Vzpěra-vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | Scout |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Tlumič bez držáku vratné pružiny |
| Tlumič pérování - systém | jedna trubka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Délka [mm] | 677 mm |
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| pro PR-číslo | 0N4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Délka obálky [mm] | 59 mm |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Hmotnost [kg] | 1,930 kg |
| Průměr díry [mm] | 25 mm |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| Průměr pístnice [mm] | 12,4 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK503 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | PK424 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Průměr pístnice [mm] | 12,4 mm |
| Vzpěra-vnější průměr [mm] | 59 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní deska |
| Délka [mm] | 549 mm |
| Průměr 1 [mm] | 50 mm |
| Průměr 2 [mm] | 32 mm |
| Typ pružení | pro vozidla se šroubovitou pružinou |
| Délka 2 [mm] | 382 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 100 412 0141 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 100 640 0017 |
| Průměr krytu v oblasti spoje [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 230 mm |
| Materiál | Termoplast |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| montovaná strana | přední osa |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Průměr v mm | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
| Průměr uložení [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
| Průměr uložení [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Náprava | Čtyřramenná náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| průměr víka [mm] | 50 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0196 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Průměr pístnice [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 230 mm |
| Náprava | nezávislé zavěšení kol |
| Materiál | Termoplast |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Výška [mm] | 230 mm |
| Průměr 1 [mm] | 59 mm |
| Průměr 2 [mm] | 66 mm |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 58 g |
Dostupnost