FORD FOCUS III limuzína 1.6 TDCi - Tlumič pérování od 7/2010 do 2/2020, 1560 ccm, 85 kW, 115 hp, T1DA, T1DB, limuzína
| Typ vozidla | CEW |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Tlumič bez držáku vratné pružiny |
| Tlumič pérování - systém | jedna trubka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Veličina | SEOV30/13X233A |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Hmotnost [kg] | 2,000 kg |
| Průměr díry [mm] | 27 mm |
| délka 1 [mm] | 473 mm |
| Délka 2 [mm] | 708 mm |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| Průměr pístnice [mm] | 11 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK202 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK394 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | PK174 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2014 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 3348014 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Průměr 1 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 241 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,170 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2014 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 714 640 0008 |
| párová čísla výrobku | 726 623 0044 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2014 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 714 640 0008 |
| párová čísla výrobku | 726 623 0043 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 714 740 0007 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 714 741 0002 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SM0021 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | pravá |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní kolík |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0021 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0130 |
| párová čísla výrobku | MA-00925 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0130 |
| párová čísla výrobku | MA-00924 |
Dostupnost