TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 TD (CT220_, CT220R) - Tlumič pérování od 9/1997 do 2/2003, 1974 ccm, 66 kW, 90 hp, 2C-TE, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 10/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0203 |
| párová čísla výrobku | MA-20008 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0203 |
| párová čísla výrobku | MA-20007 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Závit, pístní ojnice | M14X150 |
| max.delka [mm] | 500 mm |
| min.délka [mm] | 311 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 20 mm |
| Průměr vodicí trubky [mm] | 51 mm |
| párová čísla výrobku | SA65940.55L |
| párová čísla výrobku | SA65940.57R |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32/22X148A |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 32-N95-A |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32/22X148A |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 32-N94-A |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | pravá |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32/22X203A |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 32-Q14-A |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32/22X203A |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 32-Q13-A |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32X140A |
| párová čísla výrobku | 230 508 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32X140A |
| párová čísla výrobku | 230 507 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32X175A |
| párová čísla výrobku | 290 937 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32X175A |
| párová čísla výrobku | 290 936 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | pravá |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32/22X203A |
| párová čísla výrobku | 313 343 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32/22X203A |
| párová čísla výrobku | 313 342 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| Hmotnost [kg] | 5,137 kg |
| Průměr díry [mm] | 32 mm |
| délka 1 [mm] | 413 mm |
| Délka 2 [mm] | 605 mm |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| Průměr pístnice [mm] | 22 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK178 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | PK023 |
| párová čísla výrobku | 16445 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| Hmotnost [kg] | 5,118 kg |
| Průměr díry [mm] | 32 mm |
| délka 1 [mm] | 413 mm |
| Délka 2 [mm] | 605 mm |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| Průměr pístnice [mm] | 22 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK178 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | PK023 |
| párová čísla výrobku | 16444 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| Hmotnost [kg] | 4,400 kg |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK241 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | PK079 |
| párová čísla výrobku | 16747 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| Hmotnost [kg] | 4,400 kg |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | MK241 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | PK079 |
| párová čísla výrobku | 16746 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | J4312003 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | J4302003 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Průměr v mm | 50 mm |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| tlumič pérování osy | 1 |
| délka 1 [mm] | 487 mm |
| Délka 2 [mm] | 347 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 22 mm |
| párová čísla výrobku | G35268 |
Dostupnost