OPEL ZAFIRA B Skříňová/velkoprostorová limuzína (A05) 1.8 VAN (M75) - Tlumič pérování od 7/2005 do 4/2015, 1796 ccm, 103 kW, 140 hp, A 18 XER, Z 18 XER, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0177 |
| párová čísla výrobku | MA-00329 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0177 |
| párová čísla výrobku | MA-00326 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez IDS-podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 195 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez IDS-podvozku |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 32307372 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez IDS-podvozku |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | 32307371 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez IDS-podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez IDS-podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Průměr v mm | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,688 kg |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| délka 1 [mm] | 418 mm |
| Délka 2 [mm] | 272 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez IDS-podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| párová čísla výrobku | 22-274816 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez IDS-podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| párová čísla výrobku | 22-274809 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez IDS-podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| párová čísla výrobku | 22-274830 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez IDS-podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní příchytka |
| párová čísla výrobku | 22-274823 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez IDS-podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Tlumič bez držáku vratné pružiny |
| Tlumič pérování - systém | jedna trubka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez IDS-podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Tlumič bez držáku vratné pružiny |
| Tlumič pérování - systém | jedna trubka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | bez oka |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické posuvné střechy |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez IDS-podvozku |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| párová čísla výrobku | J4310815 |
Dostupnost