TOYOTA RAV 4 I Cabrio (_A1_) 2.0 4WD (SXA10) - Tlumič pérování od 12/1997 do 6/2000, 1998 ccm, 94 kW, 129 hp, 3S-FE, SUV
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| Počet dveří | 3 |
| Typ vozidla | SXA10 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| max.delka [mm] | 595 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 221 mm |
| Průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Průměr 2 [mm] | 126 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 254 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| délka 1 [mm] | 370 mm |
| Délka 2 [mm] | 617 mm |
| Záruka | 5 let záruka s příslušenstvím při výměně v páru |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| Rozměr pneu | 235-60 |
| Typ vozidla | SXA11 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1998 |
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
| Typ vozidla | SXA11 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| Typ vozidla | SXA10 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1998 |
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
| Typ vozidla | SXA11 |
| montovaná strana | přední osa |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | vložka teleskopického pérování |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| Typ vozidla | SXA10 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| max.delka [mm] | 595 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 48531-49275 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | vložka teleskopického pérování |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| specifikace | Serviceable susp. |
| specifikace | Sosp. revisionabili |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SMA0061 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 48531-49128 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Veličina | SEOV26X243A |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 48531-49148 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Veličina | SEOV26X162A |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | vložka teleskopického pérování |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | FEE30/22X188A |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Veličina | SEOV30X252A |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | SXA 11 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32/22X120A |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 32-G96-A |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | SXA 11 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32/22X120A |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 32-G95-A |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32/22X187A |
| párová čísla výrobku | 32-W04-A |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Veličina | SFE32/22X187A |
| párová čísla výrobku | 32-W03-A |
Dostupnost