HYUNDAI TERRACAN (HP) 2.9 CRDi 4WD - Stírací gumička od 11/2001 do 12/2006, 2902 ccm, 110 kW, 150 hp, J3(CRDi), Skříň/SUV
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Přiložený adaptér | M+A+B+C |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Přiložený adaptér | M+A+B+C |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| délka 1 [mm] | 400 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Volitelné | Ano |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 550 mm |
| Délka 2 [mm] | 500 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 550 mm |
| Délka 2 [mm] | 500 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| styling | se spojlerem |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 550 mm |
| Délka 2 [mm] | 500 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač se spoilerem-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 550 mm |
| Délka 2 [mm] | 500 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | E3 |
| montovaná strana | přední |
| Množství | 2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| délka 1 [mm] | 550 mm |
| Délka 2 [mm] | 500 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | A |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Lišta stěrače s optickým upozorněním na opotřebení |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,102 kg |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,102 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,134 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,111 kg |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,111 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| Délka (v palcích) | 23 palec |
| délka 1 [mm] | 575 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,185 kg |
| Množství | 1 |
| styling | se spojlerem |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,192 kg |
| Množství | 1 |
| styling | se spojlerem |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost