ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1) - Stírací gumička od 3/1992 do 5/1995, 2492 ccm, 121 kW, 165 hp, AR 67301, limuzína
| Konstrukční rok do | 03/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| Délka [mm] | 530 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,182 kg |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U-hook |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Délka (v palcích) | 19 palec |
| váha [g] | 115 g |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
| Hmotnost brutto [kg] | 151 g |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U-hook |
| pro OE číslo | 8522201011 |
| Délka [mm] | 525 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| váha [g] | 145 g |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
| Hmotnost brutto [kg] | 184 g |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U-hook |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Není určeno pro terénní provedení | Velká Británie |
| pro OE číslo | 8521233231 |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Délka (v palcích) | 19 palec |
| váha [g] | 145 g |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
| Hmotnost brutto [kg] | 180 g |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U-hook |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Provedení pro zemi | Velká Británie |
| pro OE číslo | 8522230580 |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Délka (v palcích) | 19 palec |
| váha [g] | 145 g |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
| Hmotnost brutto [kg] | 180 g |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U-hook |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Provedení pro zemi | Velká Británie |
| pro OE číslo | 61610039699 |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| váha [g] | 165 g |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
| Hmotnost brutto [kg] | 200 g |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 525 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 375 mm |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | V12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se specifickým adaptérem vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 475 mm |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 525 mm |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 475 mm |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 525 mm |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 475 mm |
| Číslo technické informace | Flat |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 525 mm |
| Číslo technické informace | Flat |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 530 mm |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 480 mm |
| Délka (v palcích) | 19 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost