CITROËN C2 (JM_) 1.4 - Stírací gumička od 9/2003 do 12/2009, 1360 ccm, 54 kW, 73 hp, KFV (TU3A), KFV (TU3JP), Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 450 mm |
| Délka (v palcích) | 18 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,108 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Délka (v palcích) | 18 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,088 kg |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 450 mm |
| Délka (v palcích) | 18 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,088 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,160 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,127 kg |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,127 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| délka 1 [mm] | 600 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Délka (v palcích) | 11 palec |
| váha [g] | 56 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 93 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez lišty stěrače |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka čepele [mm] | 290 mm |
| Délka listu stěrače [mm] | 290 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 450 mm |
| číslo dílu | 103-07-450 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Počet adaptérů | 12 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Počet adaptérů | 12 |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 450 mm |
| Délka (v palcích) | 18 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,134 kg |
| Množství | 1 |
| styling | se spojlerem |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,204 kg |
| Množství | 1 |
| styling | se spojlerem |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 450 mm |
| styling | se spojlerem |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| styling | se spojlerem |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s lištou stěrače |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka listu stěrače [mm] | 285 mm |
Dostupnost
| Počet dveří | 3 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 279 mm |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Délka [mm] | 410 mm |
| Délka (v palcích) | 11 palec |
| Délka (v palcích) | 16 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Množství | 1 |
| váha [g] | 76 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez specifického adaptéru vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
| Počet adaptérů | 5 |
| Hmotnost brutto [kg] | 113 g |
Dostupnost