CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF_, GJK 1.6 HDI 90 (MF9HX) - Stírací gumička od 7/2005 do 5/2008, 1560 ccm, 66 kW, 90 hp, 9HX (DV6ATED4), velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 525 mm |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 350 mm |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 350 mm |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 400 mm |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 525 mm |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 400 mm |
| Číslo technické informace | Flat |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Číslo technické informace | Flat |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,134 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,111 kg |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,111 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| Délka (v palcích) | 23 palec |
| délka 1 [mm] | 575 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Počet adaptérů | 12 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,192 kg |
| Množství | 1 |
| styling | se spojlerem |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| styling | se spojlerem |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,37 kg |
| Způsob upevnění | Top Lock Large |
| Množství | 1 |
| Množství | 2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| styling | se spojlerem |
| délka 1 [mm] | 550 mm |
| délka 1 [mm] | 650 mm |
| Délka 2 [mm] | 550 mm |
| verze | Direct Fit |
| verze | Multi Fit |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost