CITROËN C25 autobus (280_, 290_) 2.0 E - Stírací gumička od 9/1981 do 2/1994, 1971 ccm, 58 kW, 79 hp, 170A (XN1T), 170B (XN1T), autobus
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | HKSTD |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| váha [g] | 118 g |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | HKSTD |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 530 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| váha [g] | 127 g |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | Universal |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | Universal |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Přiložený adaptér | A1,A2,F2 |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
| Počet adaptérů | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1983 |
|---|---|
| Počet dveří | 4/5 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 2 |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1983 |
|---|---|
| Počet dveří | 4/5 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 2 |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač se spoilerem-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1983 |
|---|---|
| Počet dveří | 4/5 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1983 |
|---|---|
| Počet dveří | 4/5 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1983 |
|---|---|
| Počet dveří | 4/5 |
| montovaná strana | přední |
| Množství | 2 |
| délka 1 [mm] | 500 mm |
| Délka 2 [mm] | 500 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač se spoilerem-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1983 |
|---|---|
| Počet dveří | 4/5 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 1 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Počet adaptérů | 8 |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | B3 |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
| Počet adaptérů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | B3 |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 10 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
| Počet adaptérů | 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 500 mm |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Počet adaptérů | 9 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 500 mm |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 10 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Počet adaptérů | 9 |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | B3 |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
| Počet adaptérů | 1 |
Dostupnost