AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI - Stírací gumička od 10/2008 do 3/2011, 2773 ccm, 162 kW, 220 hp, CCEA, limuzína
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 560 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 610 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Množství | 1 |
| styling | se spojlerem |
| délka 1 [mm] | 550 mm |
| verze | Direct Fit |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | pravá přední |
|---|
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | levá přední |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 650/550 mm |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Délka (v palcích) | 26 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Způsob upevnění | Bajonetové připevnění (velké) |
| Množství | 1 |
| Množství | 10 |
| Množství | 2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| styling | se spojlerem |
| Jednotka množství | Sada |
| váha [g] | 301 g |
| délka 1 [mm] | 550 mm |
| délka 1 [mm] | 650 mm |
| Délka 2 [mm] | 550 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se specifickým adaptérem vozidla |
| verze | Direct Fit |
| verze | Multi Fit |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Počet adaptérů | 9 |
| Hmotnost brutto [kg] | 361 g |
Dostupnost