MERCEDES-BENZ T1/TN Krabice 410 (611.067, 611.068) - Stírací gumička od 8/1982 do 6/1995, 2298 ccm, 77 kW, 105 hp, M 102.945, Krabice
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | A |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| styling | se spojlerem |
| Jednotka množství | kus |
| váha [g] | 150 g |
| Podobné vyobrazení | Ano |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| styling | se spojlerem |
| Jednotka množství | Sada |
| váha [g] | 224 g |
| délka 1 [mm] | 500 mm |
| Délka 2 [mm] | 500 mm |
| Podobné vyobrazení | Ano |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| délka 1 [mm] | 500 mm |
| verze | Direct Fit |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| styling | se spojlerem |
| Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 500 mm |
| Délka 2 [mm] | 500 mm |
| Podobné vyobrazení | Ano |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | A |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 20 palec |
| styling | se spojlerem |
| Jednotka množství | kus |
| Podobné vyobrazení | Ano |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost