VW TRANSPORTER T5 Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI - Stírací gumička od 7/2012 do 8/2015, 1984 ccm, 110 kW, 150 hp, CJKB, Krabice
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 445 mm |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadními dveřmi |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 450 mm |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadními dveřmi |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez lišty stěrače |
| párová čísla výrobku | 59711 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez lišty stěrače |
| párová čísla výrobku | 59710 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Délka 1/délka 2 [mm] | 406 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Délka 1/délka 2 [mm] | 600 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tvar | 016 |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Délka 1/délka 2 [mm] | 580 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Přiložený adaptér | CH31 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Délka 1/délka 2 [mm] | 600 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Přiložený adaptér | CH31 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U-hook |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| váha [g] | 165 g |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
| Hmotnost brutto [kg] | 208 g |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Množství | 2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| styling | se spojlerem |
| délka 1 [mm] | 600 mm |
| Délka 2 [mm] | 600 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 460 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez specifického adaptéru vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 525 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 3H-2 |
| montovaná strana | přední |
| Množství | 2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| délka 1 [mm] | 600 mm |
| Délka 2 [mm] | 600 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadními dveřmi |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Délka (v palcích) | 18 palec |
| Množství | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka (v palcích) | 22 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Délka (v palcích) | 24 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 454 mm |
| Délka (v palcích) | 18 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Množství | 2 |
| styling | se spojlerem |
| délka 1 [mm] | 600 mm |
| Délka 2 [mm] | 600 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost