FIAT TIPO (160_) 1.7 D (160.AG) - Stírací gumička od 1/1988 do 10/1994, 1697 ccm, 43 kW, 58 hp, 149 B4.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 375 mm |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | V12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se specifickým adaptérem vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 475 mm |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 375 mm |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 375 mm |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 475 mm |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 475 mm |
| Délka (v palcích) | 19 palec |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 400 mm |
| Číslo technické informace | Flat |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 450 mm |
| Číslo technické informace | Flat |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 475 mm |
| Číslo technické informace | Flat |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 480 mm |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 480 mm |
| Délka (v palcích) | 19 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Délka [mm] | 480 mm |
| Délka (v palcích) | 19 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 480 mm |
| Délka (v palcích) | 19 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 480 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Počet adaptérů | 12 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Délka (v palcích) | 19 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,152 kg |
| Množství | 1 |
| styling | se spojlerem |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost