AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro - Stírací gumička od 10/1998 do 6/2006, 1781 ccm, 165 kW, 224 hp, APX, BAM, BEA, kupé
| Konstrukční rok do | 09/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | U-hook |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Není určeno pro terénní provedení | Velká Británie |
| pro OE číslo | 1608028780 |
| Délka [mm] | 525 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| váha [g] | 168 g |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
| Hmotnost brutto [kg] | 213 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 525 mm |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 525 mm |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| montovaná strana | u spolujezdce |
|---|---|
| Délka [mm] | 525 mm |
| Číslo technické informace | Flat |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Číslo technické informace | Flat |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 530 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,128 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Délka [mm] | 530 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,107 kg |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 530 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,107 kg |
| Způsob upevnění | Uchycení háčky |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 530 mm |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| styling | se spojlerem |
Dostupnost
| Délka 1/délka 2 [mm] | 530 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 530 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tvar | 016 |
| Množství | 1 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Délka [mm] | 530 mm |
| Délka (v palcích) | 21 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,178 kg |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | PY |
| Množství | 1 |
| styling | se spojlerem |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 525 mm |
| styling | se spojlerem |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Množství | 2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| styling | se spojlerem |
| délka 1 [mm] | 530 mm |
| Délka 2 [mm] | 530 mm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
Dostupnost