DACIA SANDERO II 1.5 dCi - Motor stěračů od 1/2013, 1461 ccm, 63 kW, 84 hp, K9K 830, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 288159333R |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2191063 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost