CITROËN DS3 (SA_) 1.4 HDi 70 (SA8HP4) - Motor stěračů od 4/2010 do 7/2015, 1398 ccm, 50 kW, 68 hp, 8HP (DV4C), 8HR (DV4C), Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 10/2010 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,23 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,07 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2010 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,29 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2010 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 6405QC |
| montovaná strana | Předek vozidla |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Kvalita, jakost | WP |
| Hmotnost [kg] | 1,23 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,29 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost