SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 - Motor stěračů od 2/2001 do 6/2006, 2792 ccm, 150 kW, 204 hp, AUE, BDE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,11 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1M-1B017000 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Výkon [W] | 40 W |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Šířka [mm] | 135 mm |
| Výška [mm] | 125 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 1J6 955 711 F |
| pro OE číslo | 1J6955711G |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | EQ (Equivalente) |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 69522A2 |
| Utahovací moment [Nm] | 0,04 Nm |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou tryskou ostřikovače |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1R021000 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,17 kg |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2004 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1M..2B000 750 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 12,6 W |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pákou |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou tryskou ostřikovače |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1M-1R080000 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | přední |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost