VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 - Motor stěračů od 1/2002 do 5/2007, 1198 ccm, 40 kW, 54 hp, AWY, BMD, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,058 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2005 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,98 kg |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,88 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16334 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | ******9N*3Y123582 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,899 kg |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní okno vozidla |
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Waschwasserleitung |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou tryskou ostřikovače |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední část vozidla |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,08 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,45 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,13 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,21 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18155 |
| Číslo podvozku (VIN) od | ******9N*3Y123583 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,904 kg |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost