SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 - Motor stěračů od 4/2000 do 3/2003, 1397 ccm, 44 kW, 60 hp, AZE, AZF, kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,181 kg |
| Způsob montáže | šroubová koncovka |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,058 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou tryskou ostřikovače |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,03 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6Y-44013 044 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6Y-3X045 120 |
| Množství | 1 |
| montovaná strana | zadní |
| Utahovací moment [Nm] | 0,04 Nm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,21 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední část vozidla |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s hnacím ramenem |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,13 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5J1 955 605 B |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | EQ (Equivalente) |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Jednotka množství | Sada |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5J1 955 605 B |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | EQ (Equivalente) |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Jednotka množství | Sada |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost