AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI quattro - Motor stěračů od 11/2011 do 12/2015, 2967 ccm, 180 kW, 245 hp, CDUC, CKVB, CKVC, kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,09 kg |
| Počet koncovek | 4 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8K9000500 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost