RENAULT 21 (B48_) 2.2 (B48K) - Motor stěračů od 9/1989 do 6/1994, 2165 ccm, 79 kW, 107 hp, J7T 754, J7T 755, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 04/1992 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,41 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1992 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,91 kg |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
Dostupnost