RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) - Motor stěračů od 2/2000 do 5/2001, 1870 ccm, 48 kW, 65 hp, F8Q 630, F8Q 632, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 7701046305 |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 69691A2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost