FORD FOCUS II limuzína (DB_, FCH, DH) 1.8 - Motor stěračů od 3/2006 do 9/2012, 1798 ccm, 92 kW, 125 hp, Q7DA, QQDA, QQDB, limuzína
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | Přední část vozidla |
| Způsob upevnění | Tříbodové upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 670530A2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 670530A2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | EQ (Equivalente) |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost