RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Flex - Motor stěračů od 6/2006 do 6/2009, 1598 ccm, 82 kW, 112 hp, K4M 766, velkoprostorová limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Závit spojky | M6x1 |
| Počet děr | 3 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Alternativní sada opravy | 460158 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost