FIAT FIORINO Skříňová/velkoprostorová limuzína (146_) 70 i.e. 1.4 - Motor stěračů od 5/1994 do 5/2001, 1372 ccm, 49 kW, 67 hp, 146 C5.000, 146 D5.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 064342601010 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 69150A2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,73 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 69150A2 |
Dostupnost