MINI MINI (F56) Cooper S - Čerpadlo ostřikovače od 12/2013, 1998 ccm, 141 kW, 192 hp, B46 A20 A, B48 A20 A, B48 A20 F, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
| Průměr výstupu 2 [mm] | 3,5 mm |
Dostupnost
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | vč. Síto |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost