VOLVO XC90 I (275) 2.5 T AWD - Čerpadlo ostřikovače od 10/2012 do 9/2014, 2497 ccm, 154 kW, 209 hp, B 5254 T9, SUV
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla se stěrači vzadu |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
| Průměr výstupu 2 [mm] | 3,3 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 67609 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Mono pumpa |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 67610 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 67610 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost