FORD FIESTA VI Van 1.0 - Čerpadlo ostřikovače od 10/2012 do 4/2017, 998 ccm, 59 kW, 80 hp, P4JA, P4JB, P4JC, P4JD, Schránky/šikmá záď
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,136 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost