HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.7 V6 - Čerpadlo ostřikovače od 10/2001 do 11/2004, 2656 ccm, 127 kW, 173 hp, G6BA, limuzína
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Mono pumpa |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro čištění čelního skla |
| druh pumpy | Mono pumpa |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2004 |
|---|---|
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2004 |
|---|---|
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost