PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) Electric - Čerpadlo ostřikovače od 4/1996 do 7/2004, ccm, 20 kW, 27 hp, SA13, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 11/1998 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 8057 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1998 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 8058 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1998 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 08057 |
| montovaná strana | přední uskupení |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro čištění zadního skla |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 08058 |
|---|---|
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| druh provozu | elektrický |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08058 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 08057 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
| Průměr výstupu 2 [mm] | 3,2 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | pro čištění čelního skla |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 643460 |
|---|---|
| pro OE číslo | 96123581 |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 643475 |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08058 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08058 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,10 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08058 |
|---|
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Výška [mm] | 84,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,089 kg |
| Tlak [bar] | 1,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| druh pumpy | Duální pumpa |
| Vpusť [mm] | 18 mm |
| Odtok [mm] | 6 mm |
| Dodávané množství [l/min] | 1,5 l/min |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Výška [mm] | 107,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,105 kg |
| Tlak [bar] | 2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| druh pumpy | Duální pumpa |
| Vpusť [mm] | 18 mm |
| Odtok [mm] | 5,8 mm |
| Dodávané množství [l/min] | 1,8 l/min |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Výška [mm] | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| druh pumpy | Mono pumpa |
| Vpusť [mm] | 18 mm |
| Odtok [mm] | 6 mm |
| Dodávané množství [l/min] | 1,2 l/min |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Výška [mm] | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| druh pumpy | Mono pumpa |
| Vpusť [mm] | 18 mm |
| Odtok [mm] | 6 mm |
| Dodávané množství [l/min] | 1,2 l/min |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Výška [mm] | 63 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Tlak [bar] | 1,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| druh pumpy | Mono pumpa |
| Vpusť [mm] | 17,9 mm |
| Odtok [mm] | 6,1 mm |
| Dodávané množství [l/min] | 1,2 l/min |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08058 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost