CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF_, GJK Electric - Čerpadlo ostřikovače od 1/1998 do 12/2005, ccm, 28 kW, 38 hp, SA18, velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2001 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2001 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez zadního stěrače |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez zadního stěrače |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08821 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,108 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez zadního stěrače |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2001 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 8820 |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez zadního stěrače |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08821 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,108 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2001 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 08821 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
| pro OE číslo | 6434,75 |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| druh provozu | elektrický |
| druh pumpy | Duální pumpa |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez zadního stěrače |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| druh provozu | elektrický |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08821 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | Pro vozidla se stěrači vzadu |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Výška [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez zadního stěrače |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez zadního stěrače |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| Kód motoru | SA18 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 43298 |
|---|---|
| Kód motoru | SA18 |
| pro organizační číslo od | 08821 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 6434,75 |
| pro OE číslo | 643475 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| váha [g] | 101 g |
| druh pumpy | Duální pumpa |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08821 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla se stěrači vzadu |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
| Průměr výstupu 2 [mm] | 3,3 mm |
Dostupnost