VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 - Čerpadlo ostřikovače od 12/1995 do 5/2000, 2435 ccm, 125 kW, 170 hp, B 5244 S, B 5254 FS, B 5254 S, kombi
| pro OE číslo | 1259832 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9169611 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1259832 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1259832 |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9169611 |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1259832 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9169611 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1259832 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 6169611 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2000 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2000 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh pumpy | Mono pumpa |
Dostupnost