FIAT 500X (334_) 1.4 (334AXC1B, 334AXC11) - Raménko stěrače / uložení od 9/2014, 1368 ccm, 103 kW, 140 hp, 552 63 624, SUV
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez specifického adaptéru vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez lišty stěrače |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka listu stěrače [mm] | 290 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní okno vozidla |
| Délka [mm] | 290 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez lišty stěrače |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s lištou stěrače |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka listu stěrače [mm] | 290 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka čepele [mm] | 290 mm |
| Délka listu stěrače [mm] | 290 mm |
Dostupnost