SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI - Raménko stěrače / uložení od 10/2005 do 12/2007, 1422 ccm, 59 kW, 80 hp, BNV, kombi
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka listu stěrače [mm] | 360 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 360 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez lišty stěrače |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka listu stěrače [mm] | 360 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 370 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez lišty stěrače |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s lištou stěrače |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka listu stěrače [mm] | 370 mm |
Dostupnost