RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N) - Raménko stěrače / uložení od 3/2008 do 12/2015, 1995 ccm, 131 kW, 178 hp, M9R 816, M9R 820, M9R 828, kombi
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,192 kg |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| párová čísla výrobku | V46-1761 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| párová čísla výrobku | V46-1760 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s lištou stěrače |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka stěrače [mm] | 350 mm |
Dostupnost