FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) - Raménko stěrače / uložení od 7/1991 do 7/1999, 899 ccm, 29 kW, 40 hp, 1170 A1.000, 1170 A1.046, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez specifického adaptéru vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 295 mm |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| Počet křídel větráku | 2 |
|---|---|
| Délka listu stěrače [mm] | 483 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
Dostupnost