SEAT EXEO ST (3R5) 1.6 - Raménko stěrače / uložení od 6/2009 do 9/2010, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, ALZ, kombi
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez lišty stěrače |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1T0 955 707 A |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez lišty stěrače |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Varianta výbavy | Aero |
|---|---|
| pro OE číslo | 3C9955425 |
| pro OE číslo | 6J3955427 |
| pro OE číslo | 6Q6 955 425 A |
| pro OE číslo | 6Q6 955 707 C |
| pro OE číslo | 6Q6955707C |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 280 mm |
| Délka [mm] | 325 mm |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez lišty stěrače |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s lištou stěrače |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| verze | AERO-Wischerarm |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Délka listu stěrače [mm] | 280 mm |
| Délka listu stěrače [mm] | 330 mm |
Dostupnost