DACIA DOKKER velkoprostorová limuzína (KE_) 1.2 TCe (KEM0, KEAY) - Raménko stěrače / uložení od 11/2012 do 12/2021, 1197 ccm, 85 kW, 115 hp, H5F 402, H5F 408, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 260 mm |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 288004287R |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 670830A2 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 260 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s lištou stěrače |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka listu stěrače [mm] | 260 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 260 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez specifického adaptéru vozidla |
Dostupnost
| pro OE číslo | 288004287R |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 670830A2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 670830A2 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 260 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
Dostupnost