Všechny vozy - Raménko stěrače / uložení
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Délka stěrače [mm] | 400 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka stěrače [mm] | 370 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka stěrače [mm] | 300 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka stěrače [mm] | 280 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka stěrače [mm] | 350 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 350 mm |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 180 mm |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka stěrače [mm] | 400 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 270 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 320 mm |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka stěrače [mm] | 240 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka stěrače [mm] | 250 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Délka stěrače [mm] | 240 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 350 mm |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka stěrače [mm] | 350 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka čepele [mm] | 305 mm |
Dostupnost