Všechny vozy - Raménko stěrače / uložení
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 270 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Délka stěrače [mm] | 350 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 290 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 350 mm |
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 400 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 410 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| délka 1 [mm] | 280 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 320 mm |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | AERO-Wischarm |
| párová čísla výrobku | 39-0848 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 39-0850 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 39-0849 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Modelový rok od | 2014 |
| párová čísla výrobku | 39-0854 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 39-0853 |
Dostupnost