Všechny vozy - Raménko stěrače / uložení
| montovaná strana | zadní |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| párová čísla výrobku | V40-1613 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| párová čísla výrobku | V40-1612 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadními dveřmi |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovanou stírací gumičkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,185 kg |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,185 kg |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní okno vozidla |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní okno vozidla |
|---|
Dostupnost