Všechny vozy - Táhlo stěračů
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 437 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M10x1.5 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 468 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 552 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 206 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 496 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 647 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 530 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 515 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 496 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 458 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 422 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 480 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 506 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M10x1.5 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 1220 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 669 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M10x1.5 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 525 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 367 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 206 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 411 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Závit spojky | M8x1.25 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 245 mm |
Dostupnost