Všechny vozy - Táhlo stěračů
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Šířka [cm] | 15,5 cm |
| Hmotnost [kg] | 1,10 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,89 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,005 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,515 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2353 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,995 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,414 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,061 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,176 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,995 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní kapota vozidla |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní kapota vozidla |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Počet závitů | 1 |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,82 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,825 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,845 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,783 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost