RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Rozdělovač / komponenty od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| Kód motoru | C1E.7.15,C1E.7.20 |
|---|---|
| Omezení výrobce | DUCELLIER |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1984 |
|---|---|
| Kód motoru | C1E.7.15,C1E.7.20 |
| Omezení výrobce | MAGNETI MARELLI |
| Hmotnost [kg] | 0,117 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1984 |
|---|---|
| Kód motoru | C1E.7.15,C1E.7.20 |
| Omezení výrobce | MAGNETI MARELLI |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | C1E.7.15,C1E.7.20 |
|---|---|
| Omezení výrobce | AC DELCO |
| Hmotnost [kg] | 0,034 kg |
| Rozdělovač / Rotor | neodrušeno |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SYSTEM MARELLI |
|---|---|
| Omezení výrobce | System MARELLI |
| Kabel zapalovací svíčky | Provedení koncovky DIN |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SYSTEM MARELLI |
|---|---|
| Omezení výrobce | System MARELLI |
| neodrušeno | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SYSTEM MARELLI |
|---|---|
| Omezení výrobce | System MARELLI |
| Odpor [ohm] | 5000 Ohm |
| odrušeno | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Femsa |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Šířka [mm] | 56 mm |
| Výška [mm] | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Ducellier |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Femsa |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Šířka [mm] | 56 mm |
| Výška [mm] | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Marelli |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Ducellier |
|---|---|
| Výška [mm] | 79 mm |
| Rozdělovač / Rotor | Provedení koncovky DIN |
| Doplňující výrobek/info 2 | Připojení horem |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Magneti Marelli |
|---|---|
| Délka [mm] | 39 mm |
| Výška [mm] | 39 mm |
| Rozdělovač / Rotor | odrušeno |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Ducellier |
|---|---|
| Délka [mm] | 39 mm |
| Výška [mm] | 39 mm |
| Rozdělovač / Rotor | neodrušeno |
Dostupnost