OPEL KADETT E (T85) 2.0 i (C19, D19) - Rozdělovač / komponenty od 9/1987 do 5/1992, 1998 ccm, 85 kW, 115 hp, 20 NE, 20 SE, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 4759 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4759 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
| Počet válců | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4759 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Alternativní sada opravy | HT.0544 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4759 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Ducellier |
| Alternativní sada opravy | HT.0659 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH/ SAGEM/ VALEO |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04233 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02137 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4759 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Alternativní sada opravy | KR.0544 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4759 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Ducellier |
| Alternativní sada opravy | KR.0659 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4759 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Alternativní sada opravy | TH.0544 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4759 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Ducellier |
| Alternativní sada opravy | TH.0659 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4759 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 14180385 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Alternativní sada opravy | HT.0544 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zakrytí |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4759 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 14180386 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4759 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 14180385 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Alternativní sada opravy | KR.0544 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zakrytí |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4759 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 14180385 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Alternativní sada opravy | TH.0544 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zakrytí |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1991 |
| Omezení výrobce | DUCELLIER |
| Hmotnost [kg] | 0,434 kg |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4759 |
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
| Číslo motoru od | 14180386 |
| Číslo motoru do | 14180385 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4759 |
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
| Číslo motoru od | 14180386 |
| Číslo motoru do | 14180385 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4759 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
| Číslo motoru do | 14180385 |
Dostupnost