CITROËN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.2 THP 130 - Zapalovací cívka/jednotka zapalovací cívky od 4/2014, 1199 ccm, 96 kW, 130 hp, HNY (EB2DTS), velkoprostorová limuzína
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Zapalovací cívka | Dřík svíčky zapalovací cívky |
| Doplňující výrobek/info 2 | Smíšená montáž různých výrobců je nepřípustná! |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Nástavec zapalovací svíčky | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 3 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Dřík svíčky zapalovací cívky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 3 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Množství | 3 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost