RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G) - Zapalovací cívka/jednotka zapalovací cívky od 1/1999 do 9/1999, 1998 ccm, 80 kW, 109 hp, F3R 750, F3R 751, F3R 791, F3R 796, F3R 797, F3R 798, velkoprostorová limuzína
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez rozdělovače |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20051 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16351 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
| Zapalovací cívka | 2 svíčky |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,470 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Zapalovací cívka | 2 svíčky |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez rozdělovače |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16350 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez rozdělovače |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky zubu pily |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16351 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
| Zapalovací cívka | 2 svíčky |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,470 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Zapalovací cívka | 2 svíčky |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,51493 kg |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez rozdělovače |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16351 |
|---|---|
| Množství | 2 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,5107 kg |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez rozdělovače |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16351 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16351 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,426 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16351 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,426 kg |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 880051 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,432 kg |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 880060 |
Dostupnost