BMW 7 (G11, G12) M 760 Li xDrive - Zapalovací cívka/jednotka zapalovací cívky od 3/2019 do 6/2022, 6592 ccm, 430 kW, 585 hp, N74 B66 C, limuzína
| Požadovaný počet kusů | 12 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Dřík svíčky zapalovací cívky |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,252 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Dřík svíčky zapalovací cívky |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 12 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Dřík svíčky zapalovací cívky |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 12 |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Dřík svíčky zapalovací cívky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Provedení zástrčky-ID | A |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Množství | 12 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 12 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Množství | 12 |
|---|---|
| Provedení zástrčky-ID | 3 |
| Spojovací technika | COIL ON PLUG |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 12 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Omezení výrobce | System BREMI |
| Hmotnost [kg] | 0,28923 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Dřík svíčky zapalovací cívky |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 12 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Dřík svíčky zapalovací cívky |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | trojúhelníkový |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 12 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,214 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,214 kg |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 880107 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 880200 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Delphi |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 880426 |
| Tvar zásuvky | trojúhelníkový |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 12 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost